Oprawy korekcyjne DEFRAME sprawią, że każda osoba poczuje się w nich stylowo oraz modnie dzięki unikalnym kombinacjom kolorów oraz kształtów. Produkty te są przeznaczone dla każdej grupy wiekowej, dla każdego, kto pragnie się wyróżniać i posiadać swój styl! Projektując kolekcję dbamy o każdy szczegół i wdrażamy odpowiednie rozwiązania technologiczne, co pozwoli na dobranie opraw pasujących nie tylko do rysów twarzy, ale też do potrzeb i osobowości każdego klienta.
Okulary przeciwsłoneczne polecane Państwu nie tylko w 100 % chronią oczy i zapewniają komfort widzenia. DEFRAME konsekwentnie skupia się także na zaprezentowaniu innowacyjnych okularów dbając przy tym o każdy szczegół, tak aby każdy klient czuł się wyjątkowo i unikalnie poprzez połączenie tego co eleganckie, oszałamiające, przyciągające wzrok, wzbudzające emocje.
forseti PRESTIGE to synonim stylu i elegancji. Marka stworzona po to, aby dać klientowi najlepszy produkt spełniający wszystkie oczekiwania przy jednoczesnym zaskoczeniu i pobudzeniu wyobraźni. Oprawy tej marki cechują: najwyższa jakość, świetne wzornictwo oraz unikalny design. forseti PRESTIGE wykorzystuje najnowsze technologie w łączeniu ze sobą materiałów takich jak płyta i metal, płyty naszego własnego wzornictwa produkowane w krótkich, unikalnych seriach, czy też płyty o wysokiej gęstości, zapewniające dużą wytrzymałość oprawy przy delikatnej i lekkiej budowie.
Marka forseti łączy w sobie świetną jakość produktu dzięki użyciu bardzo dobrych materiałów, ciekawą estetykę jak i uniwersalność, tak aby trafiała do szerokiego grona odbiorców w Polsce oraz za granicą. Kolekcję tą tworzą oprawy o ciekawych zestawieniach kolorystycznych, niebanalnych wzorach i różnorodnych kształtach. Dzięki modnej i ponadczasowej stylistyce forseti daje możliwość wyboru najlepszej oprawy na długie lata.
Marka eyeQ posiada w swoim asortymencie bardzo szeroki wybór opraw. Najlepsze cechy tej kolekcji to duża gama kolorystyczna, oprawy kolorowe oraz bardziej klasyczne, różnorodność użytych materiałów takich jak: metal i płyta. Warto również wspomnieć o oprawach w sportowym stylu z bardzo lekkiego materiału TR90. eyeQ wyróżnia bardzo dobra, konkurencyjna cena jednocześnie dając uniwersalny design , komfort oraz trwałość produktu.
eyeQ kids to kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych klientach. Oprawy wykonane są z lekkiego i wytrzymałego materiału TR90. Produkt wyposażony jest w flexy, których kąt rozwarcia to 180 stopni, co w dużym stopniu minimalizuje ryzyko uszkodzenia. Oprócz funkcjonalności oprawy posiadają również świetne walory estetyczne, ponieważ są bardzo kolorowe i przyciągają wzrok dziecka. Marka eyeQ kids posiada również w ofercie oprawy okularowe wykonane z płyty zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.
eyeQ basic - oprawy stworzone dla klientów ceniących sobie klasykę i prostotę. Wykonane z bardzo dobrej jakości metalu są bardzo wytrzymałe i trwałe. Kolekcję tworzą oprawy w podstawowej gamie kolorystycznej oraz kształcie. Ponadczasowy design sprawia że eyeQ basic to inwestycja na długie lata w bardzo korzystnej cenie.
Zdjęcie stopki